Про компанію

З ПРИСТРАСТЮ І ВІДДАНІСТЮ ДО СВОЄЇ СПРАВИ

Про компанію

Компанія LeoTerm була заснована в 2008 році і на сьогодні є виробником будівельних та димохідних блоків, а також пропонуємо широкий асортимент товарів та послуг для будівництва та ремонту. Наша політика полягає в тому, щоб запропонувати замовнику максимум, який пропонує ринок. Якість та професіоналізм - це інгредієнти, які збагачують остаточну пропозицію для кожного.

З пристрастю і відданістю, протягом багатьох років наша компанія інвестує в якісне обладнення та кваліфікований персонал, розширюємо і покращуємо спектр товарів і все для того щоб задовільнити потреби своїм клієнтам.

Ми розпочали свою діяльність в 2008 з виробництва димохідний блоків для багатоквартирних та індивідуальних будинків, та зовсім скоро почали розширювати асортимент власного виробництва.

У 2012 році ввели шлако-, відсіво-, та керамзитобетонні блоки, які користуються великим попитом завдяки використанню якісних матеріалів та сучасного обладнання.

Прагнення до вдосконалення та розвитку привели нашу компанію до відкриття пелетної лінії в 2011 році, де ми виробляємо пелетні гранули для твердопаливних котлів, які користуються великою популярність в наш час.

За достатньо короткий час LeoTerm налагодили міцні стосунки з великими будівельними компаніями і в 2014 році, це спонукало нас до відкриття виробництва ще й металевої зварної кладочної сітки для зміцнення будівельних конструкцій. І наші капіталовкладення були не марні!

Крім цього з 2016році ми маємо змогу виготовляти бруківку та поребрики. На даному етапі виробництво не є маштабним, але якість висока і в цьому переконались вже наші постійні клієнти. Ви також маєте можливість переконатись в цьому.

Світ не стоїть на місці, щодня відбувається стільки нового та цікавого, тому наша компанія також знаходиться в постійному русі. Ми шукаємо нові напрями для розвитку, щоб стати максимально корисними нашим клієнтам. І одним з таких напрямів стало відкриття нашого фірмового офісу. Саме так!

Ми впровадили нові для нас товари, які будуть корисні для Вас.

Весь спектр наших товарів та послуг Ви можете переглянути на нашому сайті, а за детальнішою інформацією звертайтесь до наших консультантів. Компанія, в змозі забезпечити високу якість продукції і відмінний сервіс для того, щоб відповідати вимогливим клієнтам.

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2023  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search