Блог

Корисні поради

 Димохід відіграє вирішальну роль у безпечному функціонуванні каміна або печі. Вона дозволяє правильно провітрювати токсичні димові гази з дому і допомагає запалювати вогонь. Менш відомий, ніж димар, але так само важливий, є вкладиш всередині нього. Втулки димоходів виконують декілька ключових функцій і можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію залежно від типу каміна.

 Незважаючи на те, що сонце все ще світить, і зовсім скоро прийде літо-літечко, проте час замислитись над варіантами палива вже зараз.Сьогодні існує кілька варіантів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.Ось невеликий довідник щодо різних видів палива, доступних.

 Для домовласників, які люблять бачити палаючий вогонь, що горить у відкритому каміні, сумною правдою є те, що традиційні каміни, що спалюють деревину, мало що доповнюють тепло для вашого будинку. Відкриті каміни відправляють приблизно 90% тепла вогню до вашого димоходу, а також випускають тепло. Це означає, що Ваш камін може насправді знизити ефективність будинку і збільшити витрати на опалення вашого будинку.  Газ, деревина або гранули - ефективні способи, що допоможуть знизити витрати на опалення Вашого будинку.

 Як і будь-яка побутова техніка, трубам потрібна їхня частка у обслуговуванні. Огляд і чищення димоходу щороку є необхідним для попередження пожежі, а також для системи вентиляції. Це може включати в себе сам димар, вкладиші димоходу, а також отвори, які охоплюють весь будинок. Вентиляційні отвори, такі як димоходи, використовуються для передачі вихлопних газів з приладів і печей, щоб забезпечити безпеку вашої родини з дня на день.

У будь-якому заміському будинку необхідний якісний димар. Як стверджує статистика, причиною значної частки загорянь в індивідуальних будинках є неправильно влаштований димохід. Тому робити його потрібно з усією серйозністю, за участю фахівців і, звичайно ж, загальним конструктивним рішенням покрівлі.

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2019  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search