Блог

Технічне обслуговування димоходу

 Як і будь-яка побутова техніка, трубам потрібна їхня частка у обслуговуванні. Огляд і чищення димоходу щороку є необхідним для попередження пожежі, а також для системи вентиляції. Це може включати в себе сам димар, вкладиші димоходу, а також отвори, які охоплюють весь будинок. Вентиляційні отвори, такі як димоходи, використовуються для передачі вихлопних газів з приладів і печей, щоб забезпечити безпеку вашої родини з дня на день.

Всередині димоходу умови є похмурими. Спалювання деревини створює креозот, маслянисту чорну речовину, яка покриває підкладку вашого димоходу, яка з часом може стати досить товстим, щоб запалити. Якщо це відбудеться, і внаслідок цього вогонь креозоту досить інтенсивний, він може розтріскувати лайнер самого димоходу, ризикуючи послабити його і навколишні легкозаймисті матеріали, які можуть включати в себе деревообробку. Якщо це відбудеться, втішний вечір біля вогнища може перетворитися на повномасштабний вогонь будинку, саме тому дуже важливо, щоб спеціаліст з очищення димоходів відвідував Вас щорічно для профілактики.

Під час чищення ваш димохід повинен перевірити спеціаліст, щоб забезпечити правильне позиціонування, оскільки це допомагає енергоефективності. Поряд з самого димоходу випускний клапан завжди повинен бути очищений, а зовнішня повинна перевірятися на перешкоди, а також на нормальний знос. Ковпак для димоходу, який виконує важливу функцію, повинен бути на місці. Між інспекціями завжди корисно стежити за іржею, знебарвленням або тріщинами, особливо на ділянках навколо суглобів. Щоб запобігти пошкодженню у випадку пожежі, завжди встановлюйте сповіщувачі диму на кожному рівні будинку, щоб належним чином виявити та попередити всіх про небезпеку. Само собою зрозуміло, ніколи не забувайте перевіряти сповіщувачі диму щомісяця на функціональність.

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2023  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search