Блог

Високопродуктивні параметри каміна

 Для домовласників, які люблять бачити палаючий вогонь, що горить у відкритому каміні, сумною правдою є те, що традиційні каміни, що спалюють деревину, мало що доповнюють тепло для вашого будинку. Відкриті каміни відправляють приблизно 90% тепла вогню до вашого димоходу, а також випускають тепло. Це означає, що Ваш камін може насправді знизити ефективність будинку і збільшити витрати на опалення вашого будинку.  Газ, деревина або гранули - ефективні способи, що допоможуть знизити витрати на опалення Вашого будинку.

Енергоефективні газові каміни

Коли справа доходить до ефективного опалення будинку, газові каміни пропонують найкращі варіанти. Прямі вентиляційні газові каміни є закритими системами, які випускають назовні. Один канал витягує холодне повітря ззовні, щоб підживлювати вогонь, потім інший випускний отвір вихлопних газів і частинок, що утворюються при спалюванні каміна. Каміни з прямою вентиляцією є ефективними до 77%. Найбільш ефективними варіантами газових камін є безвентильні каміни. Ці каміни нагріваються настільки, що вони не потребують зовнішньої вентиляції, і вони зберігають 99% тепла вогню всередині. Однак ці каміни створюють вологу та інші побічні продукти, які можуть вплинути на ваш будинок.

Енергоефективні дерев'яні каміни

Ті, хто любить каміни на дровах, зовсім не повинні відмовлятися від цього традиційного палива. Дров'яні каміни і вставки використовують повітродувки і перетворювачі для збільшення виходу тепла і герметизації отворів. Дров'яні каміни, вставки та опалювальні печі ефективні до 75%. Це робить їх майже таким же ефективним вибором, як газові каміни та опалювальні печі!

Енергоефективні пелетні печі

Пелетні печі пропонують тепле світіння і традиційну красу камінів на дровах, але вони набагато ефективніші. Пелетні печі спалюють зневоднені деревні гранули, а тому, що в деревині не залишається вологи, що використовується як паливо, вогонь може горіти і ефективніше. Фактично, пелетні печі можуть бути енергоефективними до 98% . 

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2019  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search