Блог

Лайнер димоходу: нержавіюча сталь проти алюмінію

 Димохід відіграє вирішальну роль у безпечному функціонуванні каміна або печі. Вона дозволяє правильно провітрювати токсичні димові гази з дому і допомагає запалювати вогонь. Менш відомий, ніж димар, але так само важливий, є вкладиш всередині нього. Втулки димоходів виконують декілька ключових функцій і можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію залежно від типу каміна.

Перша основна відповідальність димохідного лайнера полягає в захисті горючих матеріалів всередині будинку від тепла вогню і диму. Випробування, проведені Національним бюро стандартів, визначили, що горіння, що прилягають до ненакладеної димової труби, можуть загорятися лише за 3 години. Без вкладиша кислотна природа диму і сажі також може завдати шкоди самому димоходу. Кислота роз'їдає матеріали кладки, такі як цегла і розчин, погіршуючи силу димоходу і дозволяючи витік токсичних газів в будинок.

Інша функція лайнера димоходу полягає в тому, щоб створити відповідний проект через вогонь. Тяга, або потік повітря, подорожує зсередини будинку, через вогонь, і вгору по трубі. По суті, цей потік зберігає вогонь з киснем і направляє дим з дому, роблячи життєво важливим проект.

Ширина димоходу відіграє важливу роль у міцності тяги, оскільки широкий димар дає гарячому повітрю більше простору для поширення і охолодження, уповільнюючи його рух вгору. Таким чином, маючи вкладиш для димоходу, можна прискорити рух повітря вгору, направляючи сильну тягу в правильному напрямку. Головним фактором при виборі лайнера димоходу є матеріал, з якого він виготовлений. Сучасні димохідні лайнери часто поставляються з нержавіючої сталі або алюмінієвих матеріалів, кожен з яких має дуже специфічні цілі.

Лайнери з нержавіючої сталі коштують дорожче, ніж алюміній. Але при виборі потрібно враховувати, що цей металевий сплав може витримувати високі температури, що утворюються при спалюванні твердого палива. Він також протистоїть кислотній корозії від побічних продуктів.

Алюміній, з іншого боку, ідеально підходить для випуску пожеж, які спалюють природний газ. Більш дешева, легша природа алюмінію робить його легким у встановленні та економічно ефективним, і він може добре підтримувати низькі температури газового палива.

Димарні вкладиші відіграють вирішальну роль у забезпеченні безпечного функціонування димоходу, що робить їх абсолютно необхідними в кожному димоході. Крім того, матеріал, який використовується для встановлення лінії димоходу, також має значення. Правильний вибір між нержавіючою сталлю та алюмінієм робить велику різницю в безпеці та довговічності вкладиша. Якщо Ваш лайнер димоходу пошкоджений або відсутній, зверніться до фахівця з димоходу про те, який найкращий лайнер встановлено.

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2023  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search