Корисні поради

 Ви коли-небудь думали, що ваш будинок може бути прикрашений блоками? Це дуже класні ідеї, які ви будете любити. Це ідеї, які ви ніколи не могли собі уявити, цементні блоки можуть бути дуже корисними і для прикрас і меблів. 

 Димохід відіграє вирішальну роль у безпечному функціонуванні каміна або печі. Вона дозволяє правильно провітрювати токсичні димові гази з дому і допомагає запалювати вогонь. Менш відомий, ніж димар, але так само важливий, є вкладиш всередині нього. Втулки димоходів виконують декілька ключових функцій і можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію залежно від типу каміна.

 Незважаючи на те, що сонце все ще світить, і зовсім скоро прийде літо-літечко, проте час замислитись над варіантами палива вже зараз.Сьогодні існує кілька варіантів, кожен з яких має свої переваги і недоліки.Ось невеликий довідник щодо різних видів палива, доступних.

 Для домовласників, які люблять бачити палаючий вогонь, що горить у відкритому каміні, сумною правдою є те, що традиційні каміни, що спалюють деревину, мало що доповнюють тепло для вашого будинку. Відкриті каміни відправляють приблизно 90% тепла вогню до вашого димоходу, а також випускають тепло. Це означає, що Ваш камін може насправді знизити ефективність будинку і збільшити витрати на опалення вашого будинку.  Газ, деревина або гранули - ефективні способи, що допоможуть знизити витрати на опалення Вашого будинку.

Як ми працюємо

Як ми працюємо

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2019  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search