Корисні поради

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У будь-якому заміському будинку необхідний якісний димар. Як стверджує статистика, причиною значної частки загорянь в індивідуальних будинках є неправильно влаштований димохід. Тому робити його потрібно з усією серйозністю, за участю фахівців і, звичайно ж, у відповідності із загальним конструктивним рішенням покрівлі.

Труби димоходів прикрашають навіть ті заміські будинки, які опалюються за допомогою електрики . Здавалося б, навіщо труба на даху, якщо немає котла, а в приміщеннях встановлені електричні радіатори і конвектори? Однак “живого” тепла все одно хочеться, і в переважній більшості випадків у будинках обладнають каміни, а значить, без димоходу не обійтися.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Уявити лазню без печі досить складно. А там, де є піч, повинен бути і димар. Його будівництво – дуже важливий й відповідальний крок, адже він повинен правильно функціонувати. Невірно сконструйований димохід зробить експлуатацію лазні неможливою.
При порушенні сили тяги весь дим від згоряння палива буде потрапляти всередину приміщення через щілини. А це, у свою чергу, може стати причиною отруєння чадним газом.

Правильно сконструйований димохід стоїть на сторожі пожежної безпеки лазні, здоров’я людини, а також збереження теплової енергії. До речі, димоходи для лазні можуть значно заощадити витрата опалювальних матеріалів. Вони поділяються на дві великі групи:

  • внутрішні,
  • зовнішні.

Найбільшого поширення набули димоходи, що пролягають всередині будівлі лазні. Вони не порушують архітектурний стиль будівлі та дозволяють більш економно витрачати теплову енергію, тому що вона практично вся залишається всередині приміщення.

Як ми працюємо

Звернення

Консультація

Замір

Прорахунок

Договір


Аванс 50%

Виробництво

Доставка / Монтаж

Доплата

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.

Останнє з блоґу

©2018  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search