Корисні поради

 Димохід відіграє вирішальну роль у безпечному функціонуванні каміна або печі. Вона дозволяє правильно провітрювати токсичні димові гази з дому і допомагає запалювати вогонь. Менш відомий, ніж димар, але так само важливий, є вкладиш всередині нього. Втулки димоходів виконують декілька ключових функцій і можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію залежно від типу каміна.

 Як і будь-яка побутова техніка, трубам потрібна їхня частка у обслуговуванні. Огляд і чищення димоходу щороку є необхідним для попередження пожежі, а також для системи вентиляції. Це може включати в себе сам димар, вкладиші димоходу, а також отвори, які охоплюють весь будинок. Вентиляційні отвори, такі як димоходи, використовуються для передачі вихлопних газів з приладів і печей, щоб забезпечити безпеку вашої родини з дня на день.

У будь-якому заміському будинку необхідний якісний димар. Як стверджує статистика, причиною значної частки загорянь в індивідуальних будинках є неправильно влаштований димохід. Тому робити його потрібно з усією серйозністю, за участю фахівців і, звичайно ж, загальним конструктивним рішенням покрівлі.

Уявити лазню без печі досить складно. А там, де є піч, повинен бути і димар. Його будівництво - дуже важный відповідальний крок, адже він повинен правильно функціонувати. Невірно сконструйований димохід зробить експлуатацію лазні неможливою.
При порученні сили тяги весь дим від згоряння палива буде потрапляти всередину приміщення через щілини. А це, у свою чергу, може стати причиною отруєння чадним газом.

Як ми працюємо

Як ми працюємо

Про ЛеоТерм

Леотерм

ТзОВ ТВП «Леотерм» компанія, що займається:

  • широкий вибір продукції;
  • консультація для Вас та ваших клієнтів і навчання для працівників;
  • якість та гарантію виробів;
  • гнучку систему знижок;
  • індивідуальні умови співпраці;
  • доставка гуртових замовлень.
©2019  Леотерм. Усі права застережено.   Адаптовано Leosvit Marketing

Search